💝 کتابی شگفت انگیز با قهرمانی کودک خودتان 💝

قوانین و مقررات

کتاب بساز  تابع قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران است و کاربر موظف به رعایت این قوانین می باشد. 

 

محرمانگی اطلاعات

مسئولیت تمامی محتوای وارد شده توسط کاربر مانند نام کودک،  تقدیم نامه کتاب، عکس کودک و همچنین اطلاعات گیرنده برعهده مشتری بوده و کتاب بساز نسبت به محتوای وارد شده کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

کتاب بساز  متعهد می گردد که از اطلاعات کاربر تنها برای ارائه خدمات بهتر به کاربر استفاده کند.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در کتاب بساز مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت کتابها به دلیل چاپ تک نسخه ای برای کودک شما به طور منطقی از قیمت کتابهای عمومی موجود در بازار تفاوت دارد.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

کتاب بساز  همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به شرکت پست و اعلام کد پیگیری ارسال (درج در پنل کاربری مشتری) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت پست است و کتاب بساز تنها در صورت تایید شرکت پست و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به کتاب بساز اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست و کلیه متعلقات و فاکتور با هماهنگی از قبل ، به آدرس پستی کتاب بساز ارسال شود. 

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 روزکاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. کتاب بساز به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

 

نمایندگی

کتاب بساز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی از طریق صفحه تماس با ما موجود در سایت اطلاع دهید.

در حال حاضر کتاب بساز در کلیه شهرها و روستاهای ایران امکان ارسال محصول را دارد و برای خرید تنها باید به وب سایت کتاب بساز مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت (متون ، تصاویر و ...) متعلق به کتاب بساز می باشد و هر گونه استفاده تجاری و غیر تجاری از محتویات و تصاویر پیگرد قانونی دارد.